با همکاری پژوهشگاه و انجمن آسیب شناسی و حرکات اصلاحی کشور، دوره آموزشی با عنوان "رویکرد NASM در طراحی تمرینات اصلاحی" با هدف دانش افزایی دانشجویان، مربیان و علاقه مندان به حوزه حرکات اصلاحی و تجویز تمرین به صورت وبینار برگزار خواهد شد.

رویکرد NASM که توسط کالج ملی طب ورزش آمریکا ایجاد شده، یکی از کاربردی ترین و جامع ترین روشهای طراحی و تجویز تمرینات حرکت اصلاحی برای اختلالات اسکلتی عضلانی است. در این دوره که به مدت سه روز و با تدریس اساتید جوان دانشگاه های مختلف برگزار می شود، شرکت‌کنندگان مباحثی همچون: اهمیت پاسچر و عوامل موثر بر آن، تحوه ارزیابی های ایستای پاسچر، مبانی عدم تعادل عضلانی و نظریه های پاتوکینزیولوژی و کینزیوپاتولوژی اختلالات اسکلتی عضلانی، روشهای ارزیابی پویا در ناهنجاریهای قامتی، اندازه گیری قدرت عضلانی و دامنه حرکتی مفاصل و در نهایت طراحی و تجویز تمرینات اصلاحی برای ناهنجاری های اندام فوقانی وتحتانی  را فرا می‌گیرند.
از مهم‌ترین ویژگی‌های این دوره صدور گواهینامه معتبر و مشترک از پژوهشگاه تربیت‌بدنی و علوم ورزشی وزارت علوم تحقیقات و فناوری و انجمن علمی رشته آسیب شناسی ورزشی و حرکات اصلاحی است. آقایان دکتر محمدرضا سیدی، دکتر حامد عباسی، دکتر سید محمد حسینی، دکتر رحمان شیخ حسینی و دکتر محمد رحیمی مباحث دوره را ارائه خواهند نمود.
  شایان‌ذکر است شرکت در این دوره محدود بوده و اولویت با دانشجویان رشته حرکات اصلاحی و دبیران تربیت بدنی شاغل در مراکز حرکت اصلاحی وزارت آموزش و پرورش می باشد.
جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن:  88747884 -021 داخلی 419 و شماره همراه: 09394031586 تماس حاصل نمایند.

جهت ثبت نام در دوره لطفا از لینک زیر استفاده نمایید.

لینک ثبت نام